امروز چهارشنبه 17 آذر 1400 ravanshenasi.cloob24.com
0

1- ست کردن لباس زنانه – سبز و زرد

هیچ چیزی جذاب‌تر از بوی چمن تازه زده شده در یک روز آفتابی نیست و این ترکیب رنگی، دقیقاً همین است. ترکیب سبز و زرد تازه و تمیز، در بیشتر ترکیب‌ها عالی به نظر می‌رسد. اگر پوست شما زمینه‌ی گرم دارد، بهتر است بر روی خردلی، خاکی و سبز پر‌رنگ تمرکز کنید و اگر پوست شما تناژ سرد دارد، بهتر است لباس خود را با اضافه‌ کردن رنگ‌های زرد روشن و سبز رنگین‌کمانی بهبود ببخشید.

یک ژاکت زرد می‌تواند با دامن ساده‌ی خاکستری و یا شلوار جین ست شود. کافی است اکسسوری سبز و زرد و یک پیراهن سفید تمیز را به تیپ‌تان اضافه کنید تا یک تیپ روزمره‌ی فوری و روشن داشته باشید. کافی است لباس‌های تک‌رنگ را به مجموعه لباس‌هایتان اضافه کنید تا تغییر را مشاهده کنید. اما به یاد داشته باشید که اصل سادگی را رعایت کنید و از ترکیب کردن نترسید.

2- ست کردن لباس زنانه – صورتی و آبی کم‌رنگ

صورتی و آبی کم‌رنگ ممکن است ناهمگن به نظر برسند، اما اگر به درستی ست شوند، می‌توانند مانند رنگ‌های روشن و براق، جلب توجه کنند. این ترکیب رنگی، شما را به یاد عطر یاسمن و نسیم گرم بهاری می‌اندازد.

یک پولیور کشمیری آبی روشن را را با یک ژاکت صورتی امتحان کنید تا باقی‌مانده‌های زمستان را ذوب کنید. ظاهر کلاسیک تمام مشکی را با رنگ‌های ملایم جذاب، نرم و ملایم کنید. از اکسسوری‌ها استفاده کنید و از اضافه کردن رنگ‌های ملایم خجالت نکشید. این ترکیب رنگی با کفش پاشنه باریک سفید یا رنگ‌های ملایم عالی می‌شود.

3- ست کردن لباس زنانه قرمز و آبی

ترکیب قرمز و آبی، یکی از بهترین ترکیب‌ها در همه‌ی زمان‌ها است. شما می‌توانید شلوار جین را با یک ژاکت قرمز و یک جفت کفش پاشنه بلند جذاب ست کنید. این یک ست جذاب و روزمره است.

چه کسی می‌تواند از یک لباس راه راه کلاسیک Breton بگذرد؟ این لباس، به علاوه‌ی شلوار جین و ژاکت قرمز یا لباس سفید ساده که باعث برجسته کردن روشنی قرمز و تضاد آبی شلوار جین می‌شود، می‌تواند یک ظاهر اصیل ایجاد کند.

4- ست کردن لباس زنانه آبی لاجوردی و فیروزه‌ای

آبی لاجوردی را با فیروزه‌ای ترکیب کنید تا ترکیب رنگی قدرتمند و روشنی حاصل شود. لزوماً نباید این ترکیب را با رنگ‌های خنثی مانند سفید یا کرم ترکیب کنید. این ترکیب با اکسسوری‌های نقره‌ای و طلایی عالی به نظر می‌رسد و یک تیپ تطبیق‌پذیر برای هر مناسبت ایجاد می‌کند. تنها تصور شما است که محدودتان می‌کند.

یک لباس آبی سلطنتی با یک کفش بدون پاشنه‌ی فیروزه‌ای، بدون توجه به مناسبت، شما را خوش عکس می‌کند. این ترکیب را با گردنبند بزرگ به نمایش بگذارید.

5- ست کردن لباس زنانه نارنجی و آبی

شلوار آبی را با تاپ نارنجی یا هر لباسی که ترکیبی از این دو رنگ باشد انتخاب کنید. به عنوان یک ترکیب متفاوت، نارنجی سوخته را با آبی اقیانوسی امتحان کنید.

6- ست کردن لباس زنانه قهوه‌ای مایل به زرد و بلوطی

قهوه‌ای مایل به زرد و رنگ‌های خنثی‌ روشن، به سختی ست می‌شوند و معمولاً باعث یکنواختی و کهنه به نظر رسیدن لباس شما می‌شوند. اما اگر این رنگ‌ها را با رنگ‌های غنی و پررنگ مانند بلوطی ست کنید، ترکیبی فوق العاده حاصل می‌شود. کلید جذابیت و مناسب بودن این ترکیب برای تمام تناژ‌های پوست، ترکیب بافت و رنگ است. پس دامن کبریتی را با پیراهن ابریشمی ست کنید.

7- ست کردن لباس زنانه نارنجی و مشکی

هیچ رنگ روشن و برجسته‌ای نمی‌تواند مانند نارنجی و مشکی ست شود! از پوشیدن شلوار‌های روشن خجالت‌ نکشید. شلوار روشن فاق بلند را امتحان کنید. و آن را با آیتم اجباری فصل، یعنی تاپ کوتاه مشکی ست کنید. هر چه را با این تیپ ست می‌کنید، فراموش نکنید که کیف پوست راه راه به تیپتان اضافه کنید.

8- ست کردن لباس زنانه صورتی و خاکستری

صورتی و خاکستری، ترکیب فوق‌العاده‌ای است. هیچ محدودیتی در روش‌های استفاده از این ترکیب وجود ندارد. شلوار خاکستری تیره با تاپ صورتی روشن نیز بسیار ترکیب جذابی است. اگر می‌خواهید این ست را تکمیل کنید بهتر است روسری و یا شال صورتی را با شلوار و یا مانتو خاکستری ست کنید.

9- ست کردن لباس زنانه بنفش و مرجانی

زمانی مرجانی، رنگ رژ لب مادربزرگ شما بود. اما این روزها به عنوان یکی از رنگ‌های همه‌کاره شناخته می‌شود. ترکیب بنفش و مرجانی مطمئناً یکی از بهترینلباس‌های تابستانی است.

رنگ مرجانی برای تمام تناژ‌های پوست جذاب است و رنگ قوی بنفش، مقدار تضاد کافی برای جلب توجه کمتر را به ما می‌دهد. تاپ مرجانی با کیف یا کفش بنفش روشن را امتحان کنید و این تیپ را با اکسسوری طلایی کامل کنید.

10- ست کردن لباس زنانه بنفش و سفید

با این که رنگ سفید به همه چیز می‌آید، اما به اندازه‌ای که با بنفش ست می‌شود، با هیچ رنگ دیگری نمی‌آید. این ترکیب باعث می‌شود پوست شما کرم رنگ به نظر برسد و زنانگی بیشتر شود. ترکیب رنگ سفید و بنفش نیز همه کاره است و شما می‌توانید با اضافه کردن اکسسوری طلایی و نقره‌ای، از حالت روزانه و رسمی، لباس خود را تبدیل به پوششی مناسب برای شب بیرون رفتن با دوستانتان کنید.

نویسنده : جعفر هاشملو
تبلیغات متنی
فروشگاه ساز رایگان فایل - سیستم همکاری در فروش فایل
بدون هیچ گونه سرمایه ای از اینترنت کسب درآمد کنید.
بهترین فرصت برای مدیران وبلاگ و وب سایتها برای کسب درآمد از اینترنت
WwW.PnuBlog.Com
ارسال دیدگاه